Iseki

5 500 EUR

24 730 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Anesti 18 Nën 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Peqin
Makina
Traktorë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Iseki


" SHITET "
ZETOR ISEKI 290 4×4

ZETORI KA :;:;: FREZ RIMORKIO DHE KOSH

ZETORI ESHTE NE GJENDJE SUPER DHE I MIRBAJTUR SHITET PER ARSYE EMIGRIMI

''"":":":NR TEL ":'"'' 067 51 82 784
Leaflet
Në fillim