Iseki

Shitet nga: Anesti 09 Tet 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Peqin
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Shitet
Zetor iseki 290 4×4 me frez rimorkio dhe kosh


Zetori esht n gjendje t mbajtur dhe shitet per arsye emigrimi
Nr tel 067 51 82 784
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim