Shitet Traktor Iseki

Shitet nga: Mondi 22 Pri 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 000 LEK

Komuna: Mat
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Shitet traktori isegi ne gjendje shum te mire pune bashke me Freze dhe Plug.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim