Iseki267 japonez 4x4 40 k fuqi

Shitet nga: Fatjon 23 Gush 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Mat
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Shesim zitor Iseki japonez 40 k fuqi me gjith agregate si frez origjinale te vete.pluk dy vesh.rrymarke.makin mjellse me katr ripuntator. Makina esht universale per miser grur per jongje per fasule esht makin universale.eshesim per arsyje se nuk ka kush me perdor.zitorin hajdeni e shifnja ne vend,nuk jap pazar ne telefon,besoj dhe qmimi esht i perballushem,un po e shes lir.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim