Zetor

Shitet nga: Lenci 13 Qer 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Mallakastër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Shes zetor iseki japones me frez plyk dhe rimorkjo zetori esht ne gjendje te mir te gjitha shrbimet te kryera e shes per arsuje emikrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim