Zetor

Shitet nga: Lenci 12 Qer 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Mallakastër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Shes zetor iseki japones 4x4 30 kuaj me frez plyk dhe rimoqe zetori ika te tera sherbimet e kryera shitet per arsyje emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim