Traktor ISEKI japonez 50kuaj fuqi

Shitet nga: Miklovan Saliaj 22 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mallakastër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Traktor ISEKI japonez 50 kuaj fuqi. Traktor ne gjendje te Mir motorrike dhe xhenerike.
Traktor disponon plyk dy vesh frez 1.70 e gjat rimorkjo 3.5 e gjat dhe dy e gjer korrese Bari. Cmimi I aresyshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim