Zetor 4x4 me plug e frez shum i mir

Shitet nga: Malaj 24 Pri 06:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 000 LEK

Komuna: Malësi e Madhe
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Zetor4x4 ,30_32kv fuqi,me goma te mira,ne gjendje te mir motorike xhenerike,ka frez te re ,plug ,ban dhe per kultivime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim