Zetor 4x4 iseki32kf fuqi

Shitet nga: Malaj 23 Maj 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 000 LEK

Komuna: Malësi e Madhe
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Zetor iseki 4x4, 32kf fuqi,ne gjendje te shkelqyer,si motorike xhenerike,ka fres dhe plug dysh,ban dhe per vreshta e kultivime,


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim