Zetor Iseki

2 100 EUR

Shitet nga: Drini 17 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 9 440 LEK / muaj

Shitet zetor iseki 16 bashk me frez dhe rimorkjo.cmimi 2.700 mije lek.
Leaflet
Në fillim