Rimorke 2-3 TONE

Shitet nga: Redi 10 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet rimorke e re fare pak e punuar .eshte e provuar dhe e pershtateshme per pune te ndryshme.
Leaflet
Në fillim