ZetorA dhe Frez Maschio

0 LEK

Shitet nga: Cimi kozare 26 Maj 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kucovë
Modeli
Iseki
Zetor ne gjendje te mire pune.
Gjendet ne fshatin vlashuke
Freze maschio ne gjendjje perfekte

Cmime te arsyeshme
Cimi kozare
0666234417
Leaflet
Në fillim