POGONI SH.P.K TRAKTOR ISEKI TU-1900

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: POGONI SH.P.K Sot 08:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Modeli
Iseki
TEK NE DO GJENI GJITHMONE OFERTAT E DUHURA PER MJETET QE JU KERKONI

Traktor i perdorur Iseki TU-1900
- 3 pistona
- 2 diferenciale
- 19 KF (ne kryq)
- me freze iseki


POGONI SH.P.K
Tel: 0697010460 dhe 0696202064
Email1: fpogoni@pogonitractor.com
Email2: g.spahiu@pogonitractor.com
Instagram: pogoni_tractor
Facebook: pogoni tractor

POGONI SH.P.K
POGONI SH.P.K Perfaqesues i vetem i markave te traktoreve: DEUTZ-FAHR, SAME, LAMBORGHINI DHE FERRARI.Perfaqesues per: SICMA, COSMO,COMET, BERTOLINI, SAVRUKOGLU etj...Ofrojme gjithashtu Traktore te perdorur Japoneze dhe pjese kembimi per to, goma superstone, thika freze etj..Pompa sperkatese te te gjitha modeleve dhe kapaciteteve si dhe pjese kembimi per to (membrama, motorra, filtra, manometra, shperndares, sprucator, steka sperkatese, tub sperkatje etj... Freza te markave te mesiperme te reja dhe japoneze te perdorura. Grirese degesh (Trince ose katastrofe) Italiane. Plugje dhe rimorkio te modeleve te ndryshme.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
QERRET KAVAJE Tregoje në hartë
+355697010460
http://www.pogonitractor.com/
POGONI SH.P.K
  Online
+355697010460
Leaflet
POGONI SH.P.K
POGONI SH.P.K  TRAKTOR SAME SOLARIS 55 0 EUR
POGONI SH.P.K  TRAKTOR ISEKI TA-287 0 LEK
POGONI SH.P.K  TRAKTOR SHIBAURA  SB47HC 0 LEK
 POGONI SH.P.K TRAKTOR KUBOTA L1511 0 LEK
Në fillim