Gerta-1 shpk Traktor Iseki 31

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Gerta1shpk 22 Tet 22:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Modeli
Iseki
Shitet Traktor Iseki 31 kuaj fuqi me 3 pistona 4x4.
Timon hidraulik.
Me kove.
I shoqeruar me freze origjinale japoneze Iseki.
Traktori i sapoardhur nga Japonia ne gjendje te mire motorrike, xhenerike dhe vizuale.
Gomat ne gjendje shume te mire, gomat e para 100% te reja dhe gomat e pasme 80% te reja.
Cmimet me okazion ne treg!
Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0673122620
Gerta1shpk
00355673122620
Leaflet
Gerta-1 shpk Traktor Deutz Fahr Changlin 50 0 LEK
Gerta-1 shpk Traktor Shibaura F64 0 LEK
Gerta-1 shpk Traktor Kubota L1 22.5 0 LEK
Gerta-1 shpk Traktor Deutz Fahr Changlin 80 0 LEK
Në fillim