DEDJA SHPK-ISEKI TA455

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: DEDJA SHPK Sot 09:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Traktor ISEKI TA 45HP
I sapo ardhur nga JAPONIA
Motorr 4 pistona
Gabin Hermetike
Kondicioner
Timon hidraulik
Freza origjinale
Traktori ne super gjendje xhenerike dhe motorrike

Instagram:traktor_dedja
webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
E1:dedja.elvis@gmail.com
E2:dedja2007@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim