DEDJA SHPK-ISEKI TA 435

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: DEDJA SHPK Dje 12:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Traktor ISEKI TA 43hp
I sapo ardhur nga JAPONIA
Motorr me 4 pistona
Turbo
Goma 80%
Freza origjinale
Traktori ne super gjendje motorrike dhe xhenerike

Instagram:traktor_dedja
Webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
E1:dedja.elvis@gmail.com E2:dedja2007@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim