DEDJA SHPK - ISEKI SIAL 223

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK Sot 08:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Modeli
Iseki
Traktor ISEKI SIAL 22hp
I sapo ardhur nga JAPONIA
Motorr me 3 pistona
Timon hidraulik
Goma 90%
Frezen origjinale

instagram;traktore_dedjashpk
webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
E1:dedja.elvis@gmail.com
E2:dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
Traktore Bujqesor Agrigate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
+355 682089274
Leaflet
DEDJA SHPK-MAKINERI SILAZHI 0 LEK
DEDJA SHPK - ISEKI GEAS AT 37 0 LEK
DEDJA SHPK-ISEKI TA295 U SHITT 650 000 LEK
DEDJA SHPK - KUBOTA L1 - 18 0 LEK
Në fillim