DEDJA SHPK - ISEKI GEAS 233

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK Sot 08:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DEDJA SHPK-YANMAR US 36 0 LEK
DEDJA SHPK - KUBOTA L1 - 245 - U SHIT 0 LEK
DEDJA SHPK- KUBOTA GL 25 U SHITT 670 000 LEK
DEDJA SHPK-ISEKI TA455 0 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Modeli
Iseki
ISEKI GEAS 233
I sapo ardhur nga JAPONIA
23hp(kf) 4x4
Motorr 3 pistona
Timon hidraulik
Goma 80%
Freza origjinale

Instagram:traktor_dedjashpk
Facebook: dedja shpk
webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
Whatsapp/viber
E1:dedja.elvis@gmail.com
E2:dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
Traktore Bujqesor Agrigate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
  Online
+355 682089274
Leaflet
SHPERNDARSA HIDRAULIKU 0 LEK
DEDJA SHPK - ARBOS 2025 0 LEK
DEDJA SHPK-KUBOTA GL21 0 LEK
DEDJA SHPK-YANMAR AF 26- U SHITT 0 LEK
Në fillim