‼️OKAZION‼️ Traktor Iseki TL 45

Shitet nga: Igli Sot 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Iseki TL 45 kuaj fuqi, me 4 pistona 4x4.
Timon hidraulik.
I shoqeruar me freze Iseki origjinale.
Traktori i sapo ardhur nga Japonia, ne gjendje te mire motorike, xhenerike dhe vizuale.
Gomat ne gjendje shume te mire, 80% te reja.
Cmimet me okazion ne treg!
Per me shume info telefononi ne nr 0673122620
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim