Zetor Iseki 23

6 LEK

Shitet nga: Traktor Iseki 23 25 Nën 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Store
Komuna
Fier
Modeli
Iseki
Shitet ne gjendje perfekte zetor iseki 23 me kove korrese dhe freze.
Traktor Iseki 23
0682272969
Leaflet
Në fillim