Traktora Japonez

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Albakren 10 Nën 01:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Modeli
Iseki
Me rastin e sezonit dimeror 2019. ALBAKREN SHPK ofron te gjitha produktet makineri dhe mekanizma bujqesor per te gjithe bujqit dhe fermeret.Ulje e konsiderueshme ne traktora bujqesore.Freza.Plygjet.Korrse bari me disk dhe lama.Pompa sperkatje me pistolet sperkatse dhe me turbine.Bluares dhe grires ushqim blegtorie.Aksesore te ndryshem ndihmes dhe pjese kembimi
EJANI DHE PREKNI CMIMET DHE CILESINE E OFRUAR.
Albakren
0695154207
Leaflet
Në fillim