Okazion shitet Zetor Iseki

Shitet nga: Kadri 31 Gush 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Fier
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Ne gjendje te mire fuqi motorrike 527 kuaj fuqi
Vit prodhimi 1996
i pajisur me plyge dhe freze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim