Traktor ISEKI Japonez TK33

Shitet nga: Shitet traktor ISEKI TK33 20 Tet 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Në gjendje perfekte
Viti prodhimit Tetor 2005
Orë pune origjinale 937
Gomat origjinale Japoneze 100% të reja
Shitet për arsye mospërdorimi
Disponon frezë origjinale japoneze në gjendje perfekte,plug tresh dhe kosh
Vendodhja Durrës
CMIMI OKAZION I PADISKUTUESHËM!
Për më shumë informacion telefononi në numrin 0697061333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim