Zetor iseki 32kf

Shitet nga: Zetor 26 Maj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Shitet zetori me te gjitha agregatet rrimorkio.plug 2 vesh.korrse e re .frez .mbjellse misri dhe gruri shitet per arsye mosperdorimi
Tel&wats 0683914161
cm i disk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim