Zetor ISEKI 4×4

Shitet nga: Iseki 17 Gush 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Shes zetor iseki tu1600 4×4. Zetori eshte ne gjendje shume te mire dhe i gatshem per cdo lloj prove. I paisur me te gjitha agregatet. Shtret per arsye mosperdorimi. Cmimi i dishutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim