shitet

11 000 EUR

Shitet nga: toni 31 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Modeli
Ford
shitet per arsyeje mos perdorimi... mieti esht ne gjendje te shkelqyer te gjitha sherbimet e bera dhe gomat i ka te reja shitet me gjith plyg me 3 vesh.
Leaflet
Në fillim