Zetor Ferrari u shir zetori

6 500 EUR

Shitet nga: arbri 31 Jan 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj

Shitet zetor Ferrari 30 kuaj fuqi, me freze dhe plug tek.... Zetori eshte ne gjendje te mire sic shihet dhe nga fotot......Zetori eshte 4 × 4 dhe viti i prodhimit 2002 dhe shume pak i perdorur......u shit zetoti
Leaflet
Në fillim