Traktor

4 500 EUR

Shitet nga: Kristjan 30 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shes traktor David brown model 995 traktor eshte ne gjendje super Goma te reja gjithcka funksionale kush eshte I interesuar te kontaktoin dhe ne kto nr 00393894455832 0692986532 0698734396
Leaflet
Në fillim