Shitet zetor me gjith mjetet

7 500 LEK

Shitet nga: Mendi 26 Korr 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Modeli
Carraro
Shitet zetor me frez plug dhe rrimorkio zetori esht ne gjendje pune te mire I jan bo gjith sherbimet. Ndodhet ne kurdari (burrel) Cmimi :7milion e 500 mij lek Nr:0683920807
Leaflet
Në fillim