Shitet

5 000 EUR

Shitet nga: Fatjon 03 Sht 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Modeli
Belarus
Zetori bashke me frezen Nardi ne gjendje te mire motorike dhe mekanike
Leaflet
Në fillim