DEDJA SHPK - KUBOTA X 24

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK Dje 08:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DEDJA SHPK
DEDJA SHPK-ISEKI TA295 U SHITT 650 000 LEK
DEDJA SHPK - KUBOTA KL 34 -U SHITT 0 LEK
DEDJA SHPK - ISEKI SIAL 193 0 LEK
DEDJA SHPK-ISEKI TA455 0 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Prodhuesi
Kubota
Traktor KUBOTA X 24hp(kf)
I sapo ardhur nga JAPONIA
Motorr me 4 pistona
Gomat 80%
Freza origjinale

Instagram:traktor_dedjashpk
Facebook : dedja shpk
webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
Whatsapp/Viber
E1:dedja.elvis@gmail.com
E2:dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
Traktora Bujqesor Agregate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,TRAKTORA ,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
  Online
+355 682089274
Leaflet
DEDJA SHPK
DEDJA SHPK - KUBOTA X 24 OKAZION - U SHITT 0 LEK
DEDJA SHPK - KUBOTA L1 - 215 0 LEK
DEDJA SHPK-GRIRESE DEGESH-BARI -TRINCE 0 LEK
THIKA PER MOTORKORSE-KOMBAJNA 70 LEK
Në fillim