DEDJA SHPK - KUBOTA L1 - 215

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK Dje 13:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Prodhuesi
Kubota
KUBOTA L1 - 215
21hp(kf)4x4
Motorr 3 pistona
Goma 100% origjinale
Freza origjinale

Instagram:traktor_dedjashpk
Facebook: dedja shpk
webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
Whatsapp/viber
E1:dedja.elvis@gmail.com
E2:dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
Traktora Bujqesor Agregate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,TRAKTORA ,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
+355 682089274
Leaflet
DEDJA SHPK
DEDJA SHPK-MITSUBISHI MTX 225 0 LEK
DEDJA SHPK- MITSUBISHI MT 367 - U SHITT 0 LEK
POMP SPERKATSE BENZINE 0 LEK
DEDJA SHPK-HEDHESE PLEHU 0 LEK
Në fillim