DEDJA SHPK - KUBOTA GL 22

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK Sot 08:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Prodhuesi
Kubota
Traktor KUBOTA GL 22
22HP(KF)4X4
Motorr 3 pistona
Goma 90%
Freza origjinale
I ardhur nga Japonia

Instagram:traktor_dedjashpk
Facebook: dedja shpk
webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
Whatsapp/viber
E1:dedja.elvis@gmail.com
E2:dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
Traktore Bujqesor Agrigate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
  Online
+355 682089274
Leaflet
DEDJA SHPK - LOVOL 354 0 LEK
DEDJA SHPK-FREZA 0 LEK
DEDJA SHPK-KUBOTA L1-225 0 LEK
GOMA 9.5-24 0 LEK
Në fillim