Traktor Fiat 80-90DT

14 500 000 LEK

21 500 000 LEK

Shitet nga: Sazani 29 Pri 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Agrifull
Shitet Traktor Fiat 80-90DT
me frez dhe plug ne gjendje pune
14500000 lek i diskutueshem
Leaflet
Në fillim