Mulli per miser e shum tjer...

450 000 LEK

500 000 LEK

Shitet nga: Ervis Themi Mbyeti 24 Jan 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Per arsye mos perdorimi shesim Mulli Misri
Ne gjendje te shkelqyer pune perdorim me Traktor
Kapazitet 10 te lart dhe dy menyra bluarje
Ervis Themi Mbyeti
00 355 69 871 9590
Leaflet
Në fillim