Frez per fasule dhe miser

950 000 LEK

Shitet nga: Ervis Themi Mbyeti 24 Jan 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Per arsye mos perdorimi shitet frez Mascio
Ne gjendje te shkelqyer
Ervis Themi Mbyeti
00 355 69 871 9590
Leaflet
Në fillim