Publikuar: Maj 25 2022 08:21

shitet freza 3 metro me thika

EUR

Publikuar: Maj 25 08:21
Shikime: 323
shitet freza 3 metro me thika ne gjendje shum te mire e gatshme per pune gjithashtu kemi shumllojshmerish motorra agregate dhe traktora per me teper info na kontaktoni ne nr e tel 0688208742 Reli
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione