Pompe Sperkatje

300 LEK

Shitet nga: pomp 13 Sht 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
pompe sperkatje cilesi e larte per peme dhe sera ose cdo gje tjeter. cmimi diskutohet
Leaflet
Në fillim