Freza dore EUROGREEN ITALY

Shitet nga: Juli 23 Maj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shesim freza dore me nafte 12 dhe 14 kuaj fuqi . Freza shitet e kompletuar bashke me thikat. Cmimet me te arsyeshme ne trege.. Freza eshte e re me 4 marsha italiane dhe jepet me garanci 1 vit.
Leaflet
Në fillim