PLUG NARDI C5 MADE IN ITALY ORIGJINALE

1 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: M.a.B Albania - www.mabalbania.com 07 Tet 14:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
KAMIO PER TRAKTOR FIAT 680 - 780 - 880 - 980   250 000 LEK
INGRANAZHI I KAMIOS FIATAGRI           83 EUR
OFERTE OFERTE OFERTE FORD 6600 + GASPARDO ME PLEH 5 800 EUR
FORD 6600 - 70 KF - GJENDJE PERFEKTE - OKAZION 750 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Lushnjë
PLUG NARDI C5
MADE IN ITALY
ORIGJINALE .
PUNE 1.10 MT
PER TRAKTOR 80 - 100 KF
ME SHASI TE TRASHE
SAPO KA HYRE
GJENDJE PERFEKTE
OKAZION
OFERTE
MUNDESI NDRRIMI
MUNDESI KREDITIMI
CMIMI NE WHATSAPP
00355683670118ADRESA:
AUTOSTRADA DURRES-TIRANE,KM.4
PRANE EKSPOZITES MESHKURTI
2019 XHAFZOTAJ - DURRES

Kemi pjese kembimi per traktora te ndryeshem Perendimore si:
Aebi, Agrifull, agiful, agrefull, agerful, agri, aros,arbos, BARBIERI, BCS, BSC, BBS, BEDOGNI, BENASI, BENASSI, BENFRA, CATERPILAR, JCB, BJC, TKL, JBC, BERTOLINI, YABE, EMAK, NIBI, NIBBI, BMW, AUDI, MERCEDES BENZ, BENS, BENS, MERCEDEZ, BRUMITAL, CAMISA, CARON, CARRARO, CARARO, KARARO, KARRARO, ANTONIO CARRARO, CASE, INTERNATIONAL, CASORZO, CLAAS, CLAS, CLASS, KLAS, KLAAS, DEUTZ, DOJC, DOJQ, DOUTZ, DEUTS, DIESSE, DISALCAR, EUROGARDEN, ERREPI, KUBOTA, ISEKI, EUROSYSTEMS, FENDT, FERRARI, FERARI, FIAT, OM, FIATAGRI, FJAT, FJATAGRI, IVECO, FIATALLIS, FORT, FOTON, MATRAS, GOLDONI, HURLIMANN, HURLIMAN, IMER, ITMA, JOHN DEERE, JON DER, JON DERE, LAMBORGHINI, LAMBO, LAMBORGINI, LAMBORGJINI, LAMBOGJINI, LANDINI LONDINI, LANDI, LAVERDA, MAB, MASSEY FERGUSON, MASEI, MASEY, MASEJA, FERGUSON, MIRA, NIBBI, PASQUALI, PGS, GRILLO, RANDI, RAPID, GOLF, A3, A2, Q1, Q2 ,Q3, Q4, Q5, Q6, Q7, Q8, Q9, A4, A5, A6, A7, A8, C CLAS, C KLAS, RENAULT, SAME, SEP, STEYR, UNIVERSAL , UTB, URSUS, VALPADANA, VALTRA, ZETOR, ETJ ETJ
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Durres-Tirane, prane ekspozites MESHKURTI, Xhafzotaj, Durres Tregoje në hartë
00355683670118
https://www.mabalbania.com
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
  Online
00355683670118
Leaflet
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
GOMA 520-70-34 RADIALE MARKA TAURUS - MICHELIN  1 LEK
SHITUR FIER - TA GEZOJE - FIATAGRI 100-90 ME FURKE 620 000 LEK
SHPERNDARES HIDRAULIK OGJIGJINAL - FIAT      8 800 LEK
FENDT 610 LS PER PJESE - GJITHCKA OK       280 000 LEK
Në fillim