JOHN DEERE 1640 PER PJES I ARDHUR NGA ITALIA

1 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: M.a.B Albania - www.mabalbania.com 07 Tet 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Lushnjë
JOHN DEERE 1640
PER PJES
I ARDHUR NGA ITALIA .
CDO PJESE ESHTE PERFEKTE
CMIME KONKURUESE
PER CDO INFO
SHKRUAJ NE WHATSAPP
00355683670118

KEMI PJES KEMBIMI
TE PERDORURA
PER TRAKTORA PERENDIMOR
FIAT - FIATAGRI
SAME - LAMBORGHINI
HURLIMANN
JOHN DEERE
FENDT ETJ
CMIME KONKURUESE
PER CDO INFORMACION
SHKRUAJ NE WHATSAPP
00355683670118ADRESA:
AUTOSTRADA DURRES-TIRANE,KM.4
PRANE EKSPOZITES MESHKURTI
2019 XHAFZOTAJ - DURRES

Kemi pjese kembimi per traktora te ndryeshem Perendimore si:
Aebi, Agrifull, agiful, agrefull, agerful, agri, aros,arbos, BARBIERI, BCS, BSC, BBS, BEDOGNI, BENASI, BENASSI, BENFRA, CATERPILAR, JCB, BJC, TKL, JBC, BERTOLINI, YABE, EMAK, NIBI, NIBBI, BMW, AUDI, MERCEDES BENZ, BENS, BENS, MERCEDEZ, BRUMITAL, CAMISA, CARON, CARRARO, CARARO, KARARO, KARRARO, ANTONIO CARRARO, CASE, INTERNATIONAL, CASORZO, CLAAS, CLAS, CLASS, KLAS, KLAAS, DEUTZ, DOJC, DOJQ, DOUTZ, DEUTS, DIESSE, DISALCAR, EUROGARDEN, ERREPI, KUBOTA, ISEKI, EUROSYSTEMS, FENDT, FERRARI, FERARI, FIAT, OM, FIATAGRI, FJAT, FJATAGRI, IVECO, FIATALLIS, FORT, FOTON, MATRAS, GOLDONI, HURLIMANN, HURLIMAN, IMER, ITMA, JOHN DEERE, JON DER, JON DERE, LAMBORGHINI, LAMBO, LAMBORGINI, LAMBORGJINI, LAMBOGJINI, LANDINI LONDINI, LANDI, LAVERDA, MAB, MASSEY FERGUSON, MASEI, MASEY, MASEJA, FERGUSON, MIRA, NIBBI, PASQUALI, PGS, GRILLO, RANDI, RAPID, GOLF, A3, A2, Q1, Q2 ,Q3, Q4, Q5, Q6, Q7, Q8, Q9, A4, A5, A6, A7, A8, C CLAS, C KLAS, RENAULT, SAME, SEP, STEYR, UNIVERSAL , UTB, URSUS, VALPADANA, VALTRA, ZETOR, ETJ ETJ
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Durres-Tirane, prane ekspozites MESHKURTI, Xhafzotaj, Durres Tregoje në hartë
00355683670118
https://www.mabalbania.com
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
  Online
00355683670118
Leaflet
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
PJESE KEMBIMI PER MAKINERI BUJQESORE PERENDIMORE 1 LEK
RADIATOR TRAKTOR FORD 4190            26 500 LEK
OFERTE OFERTE OFERTE LAMBORGHINI GRAND PRIX 774-80 8 900 EUR
POMPE HIDRAULIKE JOHN DEERE 1950 -1640 -2040 -2140 42 500 LEK
Në fillim