GOME GOODYEAR - RADIALE . 10.5/80-18 15 EURO

15 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: M.a.B Albania - www.mabalbania.com 06 Tet 16:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
M.a.B Albania  -  www.mabalbania.com
FIAT 315 - GJENDJE PERFEKTE - 35 KF - 2800 EURO  O 2 800 EUR
SHITUR - TA GEZOJE DHE TI SHKOJE MBARE - PZ 16    50 000 LEK
KAMIO PER TRAKTOR FIAT 680 - 780 - 880 - 980      250 000 LEK
OFERTE OFERTE OFERTE  FORD 6600 + GASPARDO ME PLEH 5 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Lushnjë
GOME GOODYEAR - RADIALE .
10.5/80-18 15 EURO .
OKAZION
OFERTE
INFO NE WHATSAPP
00355683670118
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Durres-Tirane, prane ekspozites MESHKURTI, Xhafzotaj, Durres Tregoje në hartë
00355683670118
https://www.mabalbania.com
M.a.B Albania - www.mabalbania.com
  Online
00355683670118
Leaflet
Në fillim