Inkubator me nga 19.200 vez pule apo qure

6 990 EUR

Shitet nga: Afrim 22 Pri 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kukës
shes inkubatorin per 19000 vez pule apo qure ka dhe furren per tre dit e mrama per 9500 vez, gjinden ne Rahovec kosov mobil per kontakt viber vatsap +38344149510 dhe +38349149510
Leaflet
Në fillim