MJET VADITES

10 000 EUR

Shitet nga: ALTIN 28 Tet 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Karul vadites i ri . Me gjatesi 330 m gjate dhe 55 m I gjere.Gjithashtu kemi dhe pompe e re qe furizonte karulin . Vetem 1 muaj eshte perdorur
Leaflet
Në fillim