SINJALE TE NDRYSHEM

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK Dje 08:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DEDJA SHPK
DEDJA SHPK-KUBOTA GL 367-U SHIT 900 000 LEK
DEDJA SHPK-ISEKI TA 435 0 LEK
DEDJA SHPK - KUBOTA L1- 20 0 LEK
GOMA 8-18 OFERTE 0 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Sinjale per mjete te ndryshme.

Instagram:traktor_dedjashpk
Facebook: dedja shpk
Webside:dedjatraktor.com 

DEDJA Sh.P.K 
Stacioni Mekanikes Bujqesore 
Synej-Kavaj-Albania 
200m ne hyrje te Kavajes 
Godina:22 
Tel:+355 682089274 
WhatsApp/Viber
E1:dedja.elvis@gmail.com 
E2:dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
Traktora Bujqesor Agregate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,TRAKTORA ,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
  Online
+355 682089274
Leaflet
DEDJA SHPK
DEDJA SHPK-ISEKI SIAL HUNTER 22 0 LEK
DEDJA SHPK-ISEKI TA295 U SHITT 650 000 LEK
DEDJA SHPK - MBJEDHESE ME DORE 0 LEK
DEDJA SHPK - KUBOTA L1 - 185 0 LEK
Në fillim