Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 01:06

POGONI SH.P.K GRIRESE DEGESH (TRINCE)

Publikuar: Gush 12 01:06
Shikime: 602
Grirese degesh Italiane SIcma dhe Cosmo te madhesive te ndryshme
- 135 cm
- 150 cm
- 165 cm
- 170 cm
- 220 cm
-me cekica ose me thikaPOGONI SH.P.K
Tel: 0697010460 dhe 0696202064
Email1: [email protected]
Email2: [email protected]
Instagram: pogoni_tractor
Facebook: pogoni tractor
Përshkrimi i linkut

POGONI SH.P.K

POGONI SH.P.K  Perfaqesues i vetem i markave te traktoreve: DEUTZ-FAHR, SAME, LAMBORGHINI DHE FERRARI.Perfaqesues per: SICMA, COSMO,COMET, BERTOLINI, SAVRUKOGLU etj...Ofrojme gjithashtu Traktore te perdorur Japoneze dhe pjese kembimi per to, goma superstone, thika freze etj..Pompa sperkatese te te gjitha modeleve dhe kapaciteteve si dhe pjese kembimi per to (membrama, motorra, filtra, manometra, shperndares, sprucator, steka sperkatese, tub sperkatje etj...
Freza te markave te mesiperme te reja dhe japoneze te perdorura. 
Grirese degesh (Trince ose katastrofe) Italiane. Plugje dhe rimorkio te modeleve te ndryshme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

POGONI SH.P.K  Perfaqesues i vetem i markave te traktoreve: DEUTZ-FAHR, SAME, LAMBORGHINI DHE FERRARI.Perfaqesues per: SICMA, COSMO,COMET, BERTOLINI, SAVRUKOGLU etj...Ofrojme gjithashtu Traktore te perdorur Japoneze dhe pjese kembimi per to, goma superstone, thika freze etj..Pompa sperkatese te te gjitha modeleve dhe kapaciteteve si dhe pjese kembimi per to (membrama, motorra, filtra, manometra, shperndares, sprucator, steka sperkatese, tub sperkatje etj...
Freza te markave te mesiperme te reja dhe japoneze te perdorura. 
Grirese degesh (Trince ose katastrofe) Italiane. Plugje dhe rimorkio te modeleve te ndryshme. 
QERRET KAVAJE +355697010460 http://www.pogonitractor.com/

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione