DEDJA SHPK-MOTOKULTIVATORA OFERTT

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK 03 Korr 09:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Motokultivator Benzine
Motokultivator Nafte
Fuqi 8-10-12-14hp
Me freze nga pas,freze tek gomat
Korrse bari nga pas,korrse bari perpara
Me garanci

Instagram:traktor_dedja
Facebook:dedja shpk
Webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
WhatsApp/Viber
E1:dedja.elvis@gmail.com
E2:dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
Traktore Bujqesor Agrigate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
  Online
+355 682089274
Leaflet
DEDJA SHPK- GOMA PER MJETE BUJQESORE 0 LEK
DEDJA SHPK - LOVOL 354 0 LEK
DEDJA SHPK - KUBOTA L1 - 18 0 LEK
DEDJA SHPK - ISEKI SIAL 223 0 LEK
Në fillim