DEDJA SHPK- GOMA PER MJETE BUJQESORE

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK Dje 08:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Goma Per Mjete Bujqesore
Te reja
Vit prodhim 2019-2020
Nga Markat me te njohura
Numra te ndryshem
Garanci,Kualitet,Cilesi

PAKIC-SHUMIC


Instagram:traktor_dedjashpk
Facebook: dedja shpk
webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
WhatsApp/Viber
E1:dedja.elvis@gmail.com
E2:dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
Traktore Bujqesor Agrigate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
  Online
+355 682089274
Leaflet
DEDJA SHPK - FREZE MURATORI 150cm 0 LEK
DEDJA SHPK - KUBOTA GL 32 - U SHITT 0 LEK
DEDJA SHPK-ISEKI TA 247- U SHITT 0 LEK
DEDJA SHPK-LOVOL 1004 0 LEK
Në fillim