DEDJA SHPK - FILTRA - VAJRA PER MJETE BUJQESORE

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK Sot 08:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Filtra te ndyshem per mjet bujqesore
Nga markat me te njohura te filtrave
Filtera AJRI - NAFTE - VAJI - HIDRAULIKU

Vajra Motorri-Kamjo-Diferenciali-Hidrauliku
Modele te ndryshme nga markat me te njohura boterore
Per traktora te ndyshem
Cilesi - Kualitet - Cilesi

Pakic - Shumic

Instagram:traktor_dedjashpk
Facebook: dedja shpk / traktore_dedjashpk
webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
whatsApp/ Viber
email:dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
Traktore Bujqesor Agrigate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
  Online
+355 682089274
Leaflet
DEDJA SHPK- GRIRESE DEGESH ME SPOSTIM - TRINCE 0 LEK
DEDJA SHPK- ISEKI TK 29 0 LEK
DEDJA SHPK-ISEKI TA 247- U SHITT 0 LEK
DEDJA SHPK - ISEKI SIAL 223 0 LEK
Në fillim