OKAZION Makin Gruri I T A L I A N E. OKAZION

Shitet nga: Xxc Sot 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Të tjera
O K A Z I O N. Shitet makin gruri carraro. e sa po ardhur nga italia ne gjendje super te mir makina esht 2.50 e gjer bejm dhe nderrime O K A Z I O N
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim